Auto līzings Martā!

Aizdevējs
Pieteikuma izskatīšana
Jebkurš transports
Mēneša % likme
Maksimālā summa
Max no vērtības
Nepieciešama TA
10 min
No 3% gadā

15 000 €

85 %
Saņemt
15 min
No 5%

50 000 €

90%
Saņemt
30 min
No 5%

20 000 €

80 %
Saņemt
30 min
Izskata individuāli

15 000 €

90%
Saņemt
2 h
No 15% gadā

20 000 €

100%
Saņemt
1 h
Izskata individuāli

3500 €

70 %
Saņemt

Aizdevums auto iegādei

Nevienam nav noslēpums, ka savs personīgais auto ievērojami atvieglo dzīvi. Nav jāgaida sabiedriskā transporta pieturās un jābrauc simtiem kilometru neērtā autobusā kopā ar citiem pasažieriem, ja jums ir sava personīgā automašīna. Protams,.ne katram ir tik liela nauda. Tomēr ir lielisks risinājums – auto līzings.

Auto līzings jeb auto kredīts ir aizdevums, kuru kredītiestāde izsniedz kredìta ņēmējam ilgtermiņā, lai tas varētu iegādāties automašīnu.
Mogo.lv ir viens no labākajiem auto kredīta aizdevējiem Latvijas Republikā. Mogo.lv aizdod auto kredītu gan juridiskām, gan privātpersonām. Mogo.lv klienti var aizņemties naudu arī laivu, motociklu un citu transporta līdzekļu iegādei. Aizņemties naudu auto kredītam mogo.lv ir īpaši ērti un izdevīgi vairāku iemeslu pēc. Tas ir viegls un efektīvs risinājums. Mogo.lv auto kredītu var viegli pieteikt internetā – jāaizpilda pieteikuma veidlapa un jānosūta mogo.lv pārstāvim. Ja nav pieeja internetam un patīkamāk ir sadarboties personīgi ar mogo.lv klientu apkalpotājiem, tad to var izdarīt vai nu piezvanot vai dodoties uz vienu no apkalpošanas centriem visā Latvijas Republikas teritorijā – Rīgā, Talsos, Tukumā, Daugavpilī, u.c.

Pat ja jūs neko daudz nesaprotat no auto kredīta un tā izsniegšanas un saņemšanas kārtības un aizdevuma nosacījumiem – jums jebkurā laikā palīdzēs un konsultēs pieredzējuši, kompetenti un draudzīgi klientu apkalpošanas speciālisti.
Mogo.lv ir labākais auto līzinga izsniedzējs Latvijā, jo izsniedz auto kredītu līdz pat 90% no iekārotā auto tirgus vērtības. Naudu atšķirībā no bankas aizdevuma, kad jums būs jāgaida vairākas dienas, līdz saņemsiet auto kredītu personīgas automašīnas iegādei, mogo.lv jūs saņemsiet jau 1 dienas laikā savā bankas kontā.
Vislabākā priekšrocība mogo.lv auto kredīta iegādei Latvijā ir tā, ka klients pats var izvēlēties noteikt auto līzinga atmaksas termiņu līdz pat 6 gadiem.

Kredītu auto iegādei var mogo.lv saņemt bez ķīlas, kas nozīmē, ka paņemot aizdevumu, jūs varēsiet sākt braukt ar savu jauno automašīnu jau nākamajā dienā pēc auto līzinga saņemšanas. Tas ir ļoti ir izdevīgs un ērts piedāvājums ikvienam, jo kurš gan vēlas gaidīt uz lietu, kuru ļoti vēlas saņemt un par ko jau samaksāta nauda.

Auto kredīts mogo.lv var tikt saņemts līdz pat 72 mēnešu atmaksas termiņam. Summa, kuru var aizņemties transportlīdzekļa iegādei ir no 15 līdz 75 tūkstošiem eiro, tādēļ ikviens var izvēlēties un iznomāt sev atbilstošāko auto kredītu jaunas automašīnas iegādei.

Kredīts auto iegādei ir vislabākais risinājums vairāku iemeslu un priekšrocību dēļ. Pirmkārt, kredītu auto iegādei var saņemt ikviens, kurš vēlas iegādāties jaunu auto, bet viņam ir maza alga vai niecīgi uzkrājumi. Otrkārt, auto līzingu iespējams noformēt internetā, neizejot no mājas un nestāvot garās un garlaicIgās rindās bankās, kur būs ilgi un gari jāstāsta par savu vēlmi saņemt auto līzingu. Vienkārši aizpildiet veidlapu internetā vai pazvaniet mogo.lv klientu apkalpošanas centra pārstāvim, kurš skaidri un saprotami izskaidros visus nosacījumus un juridiskos terminus, lai jūs varētu bez bailēm saņemt savu kredītu auto iegādei. Treškārt, mogo.lv izsniedz auto līzingu līdz pat 6 gadu atmaksas termiņu, kas neliks jums bieži domāt, kur lai dabū naudu milzīga kredīta atmaksai. Tā vietā varat baudīt braucienus ar savu jauno iznomāto automašìnu.

Ikviens jaunais mogo.lv klients saņems lielisku klientu apkalpošanu un atradīs sev un savai situācijai atbilstošāko auto līzinga risinājumu. Mogo.lv ir ideāls auto kredīta risinājums.